نیاز به مشاوره دارید؟

گروه پژوهشی صنعتی طلوع مدیران توانمند TMT 

مجموعه ای یکپارچه است که تمرکز همه آن بر ارائه خدمات آموزش مدیریت و کسب و کار، مشاوره مدیریت و کسب و کار و انتشار کتاب های مدیریتی است. این موسسه  کار خود را در سال ۱۳۹۹ با مشارکت جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر آغاز نموده و با توسعه آن در حال حاضر با جمع بزرگی از برترین مدرسان، مشاوران و محققان مدیریت همکاری و مشارکت دارد.
ما در موسسه طلوع مدیران توانمند معتقدیم باید آینده را بسازیم، از این رو ماموریت خود را توانمندسازی مدیران و سازمان های ایرانی برای رقابت در کلاس جهانی انتخاب نموده ایم و در این راستا تلاش کرده ایم همراه و پشتیبان سازمان ها در مسیر توسعه شان باشیم.

حوزه های کسب و کار موسسه عبارتند از:

آموزش های مدیریتی در زمینه های مدیریت استراتژیک، بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت پروژه، مدیریت مالی، فنی و مهندسی، نگهداری و تعمیرات،آموزش مجازی

طراحی و برگزاری دوره های آموزشی بلندمدت MBA و DBA

مشاوره مدیریت در زمینه های برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت پروژه، طراحی سازمان و ساختار، طراحی استراتژی و سازمان در شرکت های چند کسب و کاره (هلدینگ)

انتشار کتاب های مدیریتی در مدیریت استراتژیک، بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت پروژه، مدیریت مالی و نگهداری و تعمیرات

برگزاری پرسابقه ترین و بزرگترین کنفرانس های مدیریتی شامل کنفرانس بین المللی مدیریت، کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه و همایش بین المللی نگهداری و تعمیرات